Make your own free website on Tripod.com

Az 1998. évi IDC helyezettjei
The rankings of the IDC 1998.

Standard Nr. 143

Kölyök-osztály, fekete kanok / Baby-class, males black:

1.      NORWELL-NORKI VOM STEINIGERWELD
             (Uligan van’t Hof ter Helle - Layna-Lowell vom Heckendorf)

2.      CHESTER VAN STEVINHAGE
             (Jivago van het Wantij - Viola van Stevinhage)

3.      OPIUM DES SAN MARIN
             (Junker Just des San Marin - Thalia of Kraft Hill)

4.      VERSUS VAN’T SABBATSVELD
             (Magister von Brandenburg - Umbra van’t Sabbatsveld)

Fiatal-osztály, fekete kanok / Youth-class, males black:

1.      SATAN DI LATIANO                                             IDC-JUGENDSIEGER
             (Overdrive di Casa Coppo - Ashanti di Latiano)

2.      RAMONBURG’S VALDO
             (Marienburg’s Dark Daimler - Qalina van de Donken)

3.      KILAT DAZORA VAN DIGOS
             (Jivago van het Wantij - Digit Dazora)

4.      VINNIE VAN’T DUINEZICHT
             (Jivago van het Wantij - Tirane van’t Duinezicht)

Nyílt-osztály, fekete kanok / Open-class, males black:

1.      TRUECKER DU CLOS DES GROGNARDS
            (Socrate du Clos des Grognards - Norinn Athena du Clos des Grognards)

2.      MICKEY FROM DOBERCASTLE
            (Primo Pride van’t Sabbatsveld - Collier Cartier des San Marin)

3.      GRAAF GABOR DE VALLVERDE
            (Irinus de Ferignis - Ebony von Norden Stamm)

4.      INDIO DE SWARLAZD
            (Extazis de Swarlazd - Nora de Covalta)

Munka-osztály, fekete kanok / Working-class, males black:

1.      NAVARRE DI VILLA CASTELLI                             IDC-SIEGER 
            (Icaro di Villa Castelli - Dea di Villa Castelli)

2.      GRAAF ZEPPELIN VAN NEERLANDS STAM     VICE IDC-SIEGER
            (Icaro di Villa Castelli - Gravin Isis van Neerlands Stam)

3.      TAITO ROYAL BELL
            (Floijdt van het Savelsbos - Jamaha Royal Bell)

4.      DANYO VAN’T NORDSE VELD
            (Machico van Les Deux Peupliers - Aida van’t Nordse Veld)

Champion-osztály, fekete kanok / Champion-class, males black:

1.      GRAAF VITO VAN NEERLANDS STAM
            (Baron Bryan v. Harro’s Berg - Gravin Isis van Neerlands Stam)

2.      SZULTAN VAN’T SABBATSVELD
            (Judifax Fanthomas - Orana van’t Sabbatsveld)

3.      JIVAGO VAN HET WANTIJ
            (Graaf Quirinus van Neerlands Stam - Lara van het Wantij)

4.      BASCO VON SERRANO
            (Saron Nymphenburg de Grifeu - Annuschka von Serrano)

Kölyök-osztály, fekete szukák / Baby-class, bitches black:

1.     TREFOVAJA DAMA IZ SLAVNAI STAI
            (Ugor di Villa Conti - Indira von der Rauberhohle)

2.     XENA VOM FREYENTER VALD
            (Randy van’t Sabbatsveld - Sandy de l’Abbaye de Sable)

3.     VISIONA VAN’T SABBATSVELD
            (Magister von Brandenburg - Umbra van’t Sabbatsveld)

4.     ARDENS WINIFRED
            (Ardens Idoll-Cacao - Ardens Haggy-Hawn)

Fiatal-osztály, fekete szukák / Youth-class, bitches black:

1.     VICKY DU CLOS DES GROGNARDS                     IDC-JUGENDSIEGERIN
            (Floijdt van het Savelsbos - Norinn Athena du Clos des Grognards)

2.     RAMONBURG’S VIVA
            (Marienburg’s Dark Daimler - Qastra van de Donken)

3.     VIENNA VAN DE DONAUHOEVE
            (Larry von der Mooreiche - Rindy van de Donauhoeve)

4.     SUNBLACK STORY DEL COINOR
            (Alfa Adelante del Citone - Uriel del Citone)

Nyílt-osztály, fekete szukák / Open-class, bitches black:

1.      COME AS YOU ARE ALABAMA                             IDC-SIEGERIN 
            (Baron Nike Renewal - Galaxy Gwendy)

2.      MAJA DE LA VALLEE DE LA SEINE
            (Parkoss du Clos des Grognards - Houka du Kougwar aux Crins d’Ebene)

3.      RAVIOL IZ ZOOSFERY
            (Shogun van Roveline - Smart Hills Wood Yuksi)

4.      ZILENA VOM WELFENGARTEN
            (Crockett von der Preussen Garde - Venus vom Welfengarten)

Munka-osztály, fekete szukák / Working-class, bitches black:

1.      D’AMORE OMBRA DI TEMALINE
            (Astor del Citone - Gravin Uline van Neerlands Stam)

2.      QUIRINA VON BRANDENBURG
            (Graaf Quirinus van Neerlands Stam - Tiffany von Norden Stamm)

3.      RONDA DI CAMPOVALANO
            (Prinz von Norden Stamm - Taiga di Campovalano)

4.      SKY DI CAMPOVALANO
            (Machico van Les Deux Peupliers - Raya van’t Blauwhof)

Champion-osztály, fekete szukák / Champion-class, bitches black:

1.      PENELOPE DELLA FORTEZZA VECCHIA          VIZE IDC-SIGERIN
            (Orson van Roveline - Daron)

2.      GRAVIN VANITY FAY VAN NEERLANDS STAM
            (Baron Bryan von Harro’s Berg - Gravin Isis van Neerlands Stam)

3.      RAMONBURG’S TEQUILA
            (Marienburg’s Dark Daimler - Qualina van de Donken)

4.      MARGOT DE STANG ZU
            (Gamon di Campovalano - Gravin Nora van Neerlands Stam)

Kölyök-osztály, barna kanok / Baby-class, males brown:

1.     CONNOR MCLEOD VON TOONSTADT
            (Alfa Adelante del Citone - Velvet von Schloss Grossau)

Fiatal-osztály, barna kanok / Youth-class, males brown:

1.     BALOU VOM RESIDENZSCHLOSS                       IDC-JUGENDSIEGERIN
            (Alfa Adelante del Citone - Ria Royal Bell)

2.     BRANDON
            (Delon Dell’Astro Nascente - Becky)

3.     COLT BEST OF ISLAND
            (Randy van’t Sabbatsveld - Rebecca Royal Bell)

4.     ARDEN QUASSO
            (Graaf Mauro van Neerlands Stam - Ardens Xenya)

Nyílt-osztály, barna kanok / Open-class, males brown:

1.      KILIJON KENAZ VAN DIASPORA
            (Irinus de Ferignis - Dina Delila van Diaspora)

2.      UKENO VAN HOF TER HELLE
            (Saaron van Hof ter Helle - Sarinne van de Donken)

Munka-osztály, barna kanok / Working-class, males brown:

1.      ARDENS IDOLL CACAO                                         VIZE IDC-SIEGER
            (Prinz von Norden Stamm - Ardens Huma Haron)

2.      QUNZ DI PRISCONTE
            (Orson van Roveline - Hexa vom Ardanz)

Champion-osztály, barna kanok / Champion-class, males brown:

1.      BARON NIKE RENEWAL                                         IDC-SIEGER
            (Prinz von Norden Stamm - Borana Carmen Sawages)

2.      JORAM JULEK VAN DIASPORA
            (Randy van’t Sabbatsveld - Dina Delila van Diaspora)

3.      KERRY VOM PADERBORNER LAND
            (Sir vom Frankenland - Hella Quincy v. d. Kunnemaborgh)

4.      ODIN ONLY ONCE DA CRUZ ALTA
            (Cubix Athanor - Borga de Pinhal de Athanor)

Kölyök-osztály, barna szukák / Baby-class, bitches brown:

1.     VENUS VAN’T SABBATSVELD
            (Magister von Brandenburg - Umbra van’t Sabbatsveld)

2.     SMART WOOD HILLS ECSTASY
            (Orson van Roveline - Kwin de Gor)

3.     ASIA
            (Navarre di Villa Castelli - Bora)

Fiatal-osztály, barna szukák / Youth-class, bitches brown:

1.     GEMIELLE D’AMOUR DEL CITONE                     IDC-JUGENDSIEGERIN 
            (Astor del Citone - Arielle D’Amour del Citone)

2.     ALOHA VOM HANSEATEN
            (Hertog de Ferignis - Chendra Novalis)

3.     VIENNA VAN’T BAEKENHOF
            (Karie van het Wantij - Carmen van het Wantij)

4.     VIVA DELLA FORTEZZA VECCHIA
            (Lewis della Fortezza Vecchia - Ofecia della Fortezza Vecchia)

Nyílt-osztály, barna szukák / Open-class, bitches brown:

1.      TAMARA VAN’T LIETHOHOF
            (Shogun van Roveline - Dictator’s Kwela de Noire)

2.      ATHENA VOM KARAT
            (Shogun van Roveline - Lambada von Brandenburg)

3.      GILLETTE SEU VAN HET SWEKO
            (Shogun van Roveline - Atlanta van der Piratenburg)

4.      WIKKI VAN STEVINHAGE
            (Jivago van het Wantij - Jaetta van Stevinhage)

Munka-osztály, barna szukák / Working-class, bitches brown:

1.      MELVAS DI COLDICANIA                                       IDC-SIEGERIN 
            (Alfa Adelante del Citone - Qualema del Coldicania)

2.      ARIZONA ROYAL BELL                                          VIZE IDC-SIEGERIN
            (Rambo Royal Bell - Jamaha Royal Bell)

3.      ALEXIS
            (Orson van Roveline - Greg del Cordie)

4.      URSKA VAN DE DONAUHOEVE
            (Nino van Hof ter Eeckhout - Sascha van  de Donauhoeve)

Champion-osztály, barna szukák / Champion-class, bitches brown:

1.      JENNY DE COVALTA
            (Quino de Covalta - Joia de Covalta)

2.      BO RAMBONO DI MATARIO
            (Rambo Royal Bell - Ono Royal Bell)

3.      LEWICA LWICA VON RAUBERSTOLZ
            (Borg von Norden Stamm - Farrah Fawcett von Rauberstolz)

4.      MISS MOUCHKA VOM HECKENDORF
            (Irinus de Ferignis - Fellone vom Heckendorf)

 

IDC 1997.
IDC 1999.