Make your own free website on Tripod.com

Az 1998. évi IDC helyezettjei
The rankings of the IDC 1998.

Standard Nr. 143

 

Fiatal-osztály, fekete kanok / Youth-class, males black:

1. Redford della Fortezza Vecchia 
    (Orson v. Roveline - Morgana della Fortezza Vecchia) 

2. Bounty Black 
    (Egon della Piancarda - Phadra Campagna Nensis)   

3. Graaf Zeppelin  v. Neerlands Stam 
    (Icaro di Villa Castelli - Gravin Isis v. Neerlands Stam

4. Arnold del Diamante Nero 
    (Nero del Diamante Nero - Roxy)

Nyílt-osztály, fekete kanok / Open-class, males black:

1. Mauvieres Mufasa de Stang-Zu 
   (Gamon di Campovalano - Gravin Nora v. Neerlands Stam) 

2. Brais del Citone 
    (Gamon di Campovalano - Zulia Zema del Citone) 

3. Eagle di Campovalano  
    (Gamon di Campovalano - Antares Lema di Campovalano)  

4. Vandamme di Casa Coppo 
    (Gamon di Campovalano - Ombra di Casa Coppo)

Munka-osztály, fekete kanok / Working-class, males black:

1. Fighter Fire del Montaldo 
    (Gamon di Campovalano - Denis del Montaldo)  

2. Navarre di Villa Castelli  
    (Icaro di Villa Castelli - Dea di Villa Castelli

3. Graaf Vito v. Neerlands Stam 
    (Baron Bryan v. Harro's Berg - Gravin Isis v. Neerlands Stam)  

4. Iso Ivenhoe v. Seetalblick 
    (Tiger delle Rocce Ardenti - Yana v. Castell)

Champion-osztály, fekete kanok / Champion-class, males black:

1. Jazz du Duche de Wurtemberg   IDC-sieger, CAC  
    (Graaf Quirinus v. Neerlands Stam - Fydji de Fassano)  

2. Sultan v.h' Sabbatsveld 
    (Judifax Fanthomas - Orana v.h' Sabbatsveld)  

3. Graaf Quinton v. Neerlands Stam 
    (Machico v. Les Deux Peupliers - Gravin Wanda v. Neerlands Stam)  

4. Fedele del Littorio 
    (Sirsadok del Littorio - Nike del Littorio)

 

Fiatal-osztály, fekete szukák / Youth-class, bitches black:

1. Umbacayali de L'Abbaye de Sable 
    (Ioab Iabes del Littorio - Psychose de L'Abbaye de Sable) 

2. Baghira 
    (Egon della Piancarda - Phadra Campagna Nensis) 

3. Tundra del Cordie 
    (Oro del Cordie - Gleenblue del Cordie)  

4. Smart Wood Hills Izadora 
    (Graaf Quinton v. Neerlands Stam - Kwin de Gor)

Nyílt-osztály, fekete szukák / Open-class, bitches black:

1. Gravin Vanity Fay v. Neerlands Stam 
    (Baron Bryan v. Harro's Berg - Gravin Isis v. Neerlands Stam)  

2. Jaroslavna iz Zoosfery 
    (Smart Wood Hills Yoosup - Tshekkora Dasvorg) 

3. Quercia v. Roveline  
    (Judifax Fanthomas - Lema v. Roveline) 

4. Erra della Sciara 
    (Prinz v. Norden Stamm - Mira di Campovalano)

Munka-osztály, fekete szukák / Working-class, bitches black:

1. Orma di Campovalano 
    (Prinz v. Norden Stamm - Tayga di Campovalano)  

2. Kirby de Covalta 
    (Tor Bay de Amiluc - Bella de Covalta)  

3. Tara Royal Bell 
    (Floijdt v.h' Savelsbos - Jamaha Royal Bell)  

4. Jamaika v. Castell 
    (Tiger Delle Rocce Ardenti - Wega v. Castell)

Champion-osztály, fekete szukák / Champion-class, bitches black:

1. Ajoko Quirono di Matario          IDC-siegerin, CAC  
    (Graaf Quirinus v .Neerlands Stam - Ono Royal Bell)  

2. Tigra Royal Bell  
    (Floijdt v.h' Savelsbos - Jamaha Royall Bell)  

3. Krata de Gor 
    (Melvas Muro v. Birkenhain - Ami Cobra)  

4. Tomba de Covalta 
    (Bou  de Covalta - Zeisa v.h' Wantij)

 

Fiatal-osztály, barna kanok / Youth-class, males brown:

1. Tudor del Cordie 
    (Oro del Cordie - Gleenblue del Cordie) 

2. Febo Fleming del Citone 
    (Gamon di Campovalano - Zingarella Zita del Citone)  

3. Uriel de L'Abbaye de Sable 
    (Ioab Iabes del Littorio - Pace Phelia del Littorio)  

4. Ardens Idol Cacao 
    (Prinz v. Norden Stamm - Ardens Huma-Haron)

Nyílt-osztály, barna kanok / Open-class, males brown:

1. Roy 
    (Vox - Brenda di Stefusto)  

2. Garax de la Pointe du Loup 
    (Bryann Natale de Fassano - Ellia Des Landrys) 

3. Joram Julek v. Diaspora  
    (Randy v.h' Sabbatsveld - Dina Delilah v. Diaspora)  

4. Amir Celeste 
    (Zeredzabul del Littorio - Fiorita del Littorio)

Munka-osztály, barna kanok / Working-class, males brown:

1. Baron Nike Renewal 
    (Prinz v. Norden Stamm - Borana Carmen Sawages)  

2. Hadar Hosea v. Diaspora 
    (Paco v. Franckenhorst - Dina Delilah v. Diaspora)  

3. Turner di Campovalano 
    (Gamon di Campovalano - Niuba di Campovalano)  

4. Fireghost 
    (Orson v. Roveline - Daron)

Champion-osztály, barna kanok / Champion-class, males brown:

1. Alfa Adelante del Citone              IDC-sieger, CAC
    (Prinz v. Norden Stamm - Tequila Mali del Citone)  

2. Kerry v. Paderborner Land 
    (Sir v. Frankenland - Hella Quincy v.d. Kunnemabourgh)  

3. Cacahuete de Plegamans 
    (Amadeu de Plegamans - Gulia v. Bausenberg)  

4. Iros Eurcon de la Taniere D'Or  
    (Hertog Conan v. Manensheide - Europe Cynlor de la Taniere D'Or)

 

Fiatal-osztály, barna szukák / Youth-class, bitches brown:

1. Melvas di Coldicania 
    (Alfa Adelante del Citone - Qualema di Coldicania)  

2. Alexis 
    (Orson v. Roveline - Greg del Cordie)  

3. Miss Mouchka v. Heckendorf 
    (Irinus de Ferignis - Fellone v. Heckendorf) 

4. Fiamma Flu del Citone 
    (Gamon di Campovalano - Zingarella Zita del Citone)

Nyílt-osztály, barna szukák / Open-class, bitches brown:

1. Helga di Casa Fey 
    (Icaro di Villa Castelli - Bora di Casa Fey) 

2. Brendatriade 
    (Lord Lobo v.h' Wantij - Helena Campagna Nensis) 

3. Batik del Citone 
    (Gamon di Campovalano - Zulia Zema Del Citone) 

4. Uxor du Bois de Lindthout 
    (Ioab Iabes del Littorio - Petrouchka des  Montagnes)

Munka-osztály, barna szukák / Working-class, bitches brown:

1. Evelyn Evy de Vallverde               IDC-siegerin, CAC 
    (Daimler Duval de Vallverde - Ebony v. Norden Stamm)  

2. Phenicia della Fortezza Vecchia 
    (Orson v. Roveline - Daron)  

3. Bonnie della Piabora 
    (Gamon di Campovalano - Bora Dei Nobili Nati)  

4. Toshira v.h. ter Eeckhout 
    (Gamon di Campovalano - O'Shira v.h. ter Eeckhout)

Champion-osztály, barna szukák / Champion-class, bitches brown:

1. Crystal Conny del Citone  
    (Holmrun Phabio of Marienburg - Tequila Mali del Citone)  

2. Free  
    (Orson v. Roveline - Daron)  

3. Ardens Cuma  
    (Ardens Fire Flash - Ardens Shadow)  

4. Smart Wood Hills Juola  
    (Rafale v. Les Deux Peupliers - Kwin de Gor)

 

IDC 1998.
IDC 1999.